Síktapadó mágnes, vízálló YM-500NW-S
Menny.:db
Gyártó cikkszám: YM-500NW-S
Várható szállítás: 2026. május 15.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Leírás
Paraméterek
Szerelési mód Felületre szerelhető
Tartóerő 500 kg
Telepítés helye beltér, kültér (extrém)
Tápfeszültség 12/24V DC
Áramfelvétel 500 mA (12 V DC) | 250 mA (24 V DC)
Teljesítmény 6 W
Működési mód szünetáramú - fail-safe - feszültségre zár
Zárállapot visszajelzés típusa NO/NC/COM
Ajtóállapot-vissajelzés típusa nincs
LED visszajelzés Nem
Beépített buzzer Nem
Mágnes mérete 230 x 72 x 38 mm
Ellendarab mérete 185 × 60 × 13,5 mm
Feszülő ajtó esetén nyit Igen
Felhasználási terület nagy méretű kapuk
Védelmi mutató (víz/por) IP68
Működési hőmérséklet -20°C ~ +50°C