PB-19L-NONC-rdgn - Nyomólapkás kapcsoló NO/NC - 19mm - LED piros/zöld A mikrokapcsolós/nyomólapkás nyomógombok többféle színben, formában és méretben kaphatóak, lehetnek süllyesztetten vagy felületre szerelhetőek, egy dolog viszont mindegyikben közös, szerelésük és használatuk nem is lehetne egyszerűbb. Segítségükkel megoldható az elektromos zárak és síkmágnesek gombnyomásra történő nyitása. Abban az esetben ideálisak, ha egy ajtónál csak az egyik irányban van szükség az átjárás korlátozására, de a másik irányba bárki szabadon közlekedhet. A PB-19L-NONC-rdgn - Egy egyszerű, bitsabil nyomólapkás kapcsoló, pajzs nélküli, piros-zöld LED-del. IP65-ös védelemmel rendelkezik, akár kültérre is szerelhető.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
| Működési mód | Nyomógomb |
| Kapcsoló típusa | Nyomólapka |
| Kapcsolás típusa | NO/NC/COM |
| Kapcsolók száma | 1 |
| Kimenet terhelhetősége | 1A @ 24V DC |
| LED típusa | Bicolor |
| LED színe | Piros/zöld |
| Tápfeszültség | 12/24V DC |
| Áramfelvétel | 5 mA |
| Anyaga | Fém |
| Méret | ø21,8 x 41,7 mm |