Távirányító zárvezérlő egy relés vevőegységgel 12V WBK-401-1-12
Menny.:db
Gyártó cikkszám: WBK-401-1-12
Várható szállítás: 2026. május 15.
Paraméterek
Csatornák száma 1
Távirányító kódja fix kódos
Tápfeszültség 12V DC
Áramfelvétel 40mA (12V DC)
Maximális hatótávolság 50m
Nyitójel típusa impulzus, bistabil
Kimenet típusa NO/NC/COM (relé)
Kimenet terhelhetősége 10A @ 250V AC