Kétrelés közepes hatótávolságú (110 m) távirányító adó-vevő szett WBK-400-2-12/24
Menny.:db
Gyártó cikkszám: WBK-400-2-12/24
Várható szállítás: 2026. május 15.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
A WBK-400-2-12/24 vevője két relével rendelkezik, melyek hagyományos szárazkontakos vezérlést tudnak elvégezni, és rugalmasan működik 12 V-os vagy 24 V-os tápellátással egyaránt, biztosítva a széles körű kompatibilitást és alkalmazhatóságot. Az eszköz feszültségigénye jumperrel állítható.
Az adó és vevő közti kommunikáció ugrókódos (433,92 MHz) technológiával működik, kiemelt biztonságot és zavarmentes működést kínálva. A vevőnek négyféle beállítható üzemmódja van, beleértve két különböző bistabil módot is, hogy mindenki megtalálhassa a számára megfelelő működést.
Paraméterek
Csatornák száma 2
Távirányító kódja ugró kód
Tápfeszültség 12/24 V DC
Áramfelvétel <10 mA (12V DC, nyugalmi) ≤50 mA (12V DC, aktív)
Maximális hatótávolság 100 m
Nyitójel típusa impulzus, időzített jel, bistabil
Nyitójel időztítés 3 másodperc
Kimenet típusa 2 × NO/NC/COM (relé
Kimenet terhelhetősége ≤20 A @ 14 V DC, 5 A @ 250 V AC