Két relés kis hatótávolságú távirányító adó-vevő szett WBK-401-2-12/24
Menny.:db
Gyártó cikkszám: WBK-401-2-12/24
Várható szállítás: 2026. május 15.
Paraméterek
Csatornák száma 2
Távirányító kódja fix kódos
Tápfeszültség 12/24V DC
Áramfelvétel 80mA (12V DC)
Maximális hatótávolság 50m
Nyitójel típusa impulzus, bistabil
Kimenet típusa 2x NO/NC/COM (relé)
Kimenet terhelhetősége 5A @ 250v AC