Egycsatornás kis hatótávolságú távirányító adó-vevő szett WBK-400-1-12/24
Menny.:db
Gyártó cikkszám: WBK-400-1-12/24
Várható szállítás: 2026. május 15.
Paraméterek
Tápfeszültség (V) 12 / 24 V
Táp típusa DC
Tápigény állandó
Nyugalmi áramfelvétel (A) 10 mA
Maximális áramfelvétel (A) 40 mA
Max. működési távolság (m) 50 m (nyílt terepen)
Teljesítmény (W) 0,1 W
Várható éves fogyasztás (kWh) 0,8 kWh
Vevő antenna érzékenysége (dBm) -105 dBm
Frekvencia 433,92 MHz
RF kód típusa Fix kód
Csatornák száma 1
Memória kapacitása 30 távirányító
Vezérelt kimenet típusa relé (NO/NC)
Vezérelt kimenet terhelhetősége 20A @ 14V DC, 5A @ 250V AC
Vezérelt kimenet időzítés típusa monostabil, bistabil, időzített
Vezérelt kimenet időzítése 1-3 mp
Működési módok impulzus tartott, impulzus időzített, egygombos bistabil, távirányító szintű bistabil
Táphiba visszajelzés Nincs
Antenna típusa Vezeték antenna
Szabotázsvédelem nincs
Méret 65 x 58 x 30 mm
Telepítés helye beltér
Ház anyaga műanyag ABS
Környezeti hőmérséklet -20°C - +70 °C
Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) max 95%
Víz- és por elleni védelem nincs besorolás
Ütésállóság Nincs
Bruttó súly 81 gr
Csomag tartalma 1 db RF vevő, 1db adó elemmel
Garancia 12 hónap
Tanúsítványok CE
Gyártó YLI
Távirányító gombjainak száma 2
Távirányító kivitele Hordozható
Távirányító gombok védelme Fedlap
Távirányító funkciója Vezérlés, Pánik
Távirányító elem típusa 1x LR27A
Javasolt elem csere ciklusa 1 év
Távirányító antenna teljesítménye (mW) 10 mW
Moduláció ASK
Távirányító mérete 58 x 33 x 14 mm