Szünetmentes tápegység csavarral zárható dobozban 13,8 V DC 3A SPHD1203-01B
Menny.:db
Gyártó cikkszám: SPHD1203-01B
Várható szállítás: 2026. május 18.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
Az SPHD1203-01B-MOD.AC egy zárvezérlő panel, szünetmentes tápegységekhez
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Funkció Zárvezérlő
Bementi feszültség 12V DC
Bekötés típusa Sorkapcsos
Kimeneti feszültség 12V DC
Kimenet terhelhetősége 3A @ 120V AC 3A @ 24V DC