Síkmágnes süllyesztve szerelhető - 280kg - 36mm széles SM-280MA/36
Menny.:db
Gyártó cikkszám: SM-280MA/36
Várható szállítás: 2026. május 15.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Leírás
Feszültségre zár, szünetáramú eszköz.
Az SM-280MA/36 egy 280 kg tartóerejű, süllyesztve szerelhető síkmágnes, 12 V DC-s működéssel. Keskeny kivitelének köszönhetően 40 x 40 mm-es zárt szelvényekbe szerelhető. Ideális külső és belső tereket elválasztó ajtók zárásának biztosításához.