Rugó a BXB-S18-as és S20-as sorompó szériához - piros BXB-SPRE2-45038-5.2-rd
Menny.:db
Gyártó cikkszám: BXB-SPRE2-45038-5.2-rd
Leírás
Kiegészítő rugó a BXB-S18-as és S20-as sorompó szériához
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Méret hossz:450 mm, rugó átmérője:38 mm, rugó szál átmérője:5,2 mm