Rugó a BXB-E10-es sorompó szériához - piros BXB-SPRE1-25042-4.5-rd
Menny.:db
Gyártó cikkszám: BXB-SPRE1-25042-4.5-rd
Várható szállítás: 2026. május 18.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
Kiegészítő rugó BXB-E10-es szériához.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Méret hossz:250 mm, rugó átmérője:42 mm, rugó szál átmérője:4,5 mm