Rugó a BXB-E10-es sorompó szériához - kék BXB-SPRE1-27045-5.5-bl
Menny.:db
Gyártó cikkszám: BXB-SPRE1-27045-5.5-bl
Leírás
Kiegészítő rugó BXB-E10-es szériához.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Méret hossz:270 mm, rugó átmérője:45 mm, rugó szál átmérője:5,5 mm