RFID szekrényzár szett - normál működési móddal PS-SOLO-125-74BKP+
Menny.:db
Gyártó cikkszám: PS-SOLO-125-74BKP+
Várható szállítás: 2026. május 18.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
A PS-SOLO-125-74BKP+ egy láthatatlan szerelésű RFID olvasós szekrényzár. Az antenna akár 20 mm-es fa bútorlap mögül is képes olvasni. Ideális minden olyan helyen, ahol a láthatatlan szerelés esztétikai és biztonsági szempontból fontos lehet, például fiókokhoz, vitrinekhez.
- Memória kapacitása normál módban: mester RFID (1 db) - felhasználó RFID (49 db).
- Mesterkártyával az eszköz kinyitható, amennyiben a nyitókártyát elvesztették
- Bármely cégünk által forgalmazott 125 kHz-es (pl. EM4100, EM4305) tagekkel használhatóak.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Tápfeszültség (V) 3 V
Táp típusa elem (1 x CR123A)
Működési módok önálló (stand-alone), normál mód (fix)
Nyitási lehetőség RFID azonosító
RFID típusa 125 kHz EM
Olvasási távolság 1 ~ 3 cm
Programozási lehetőségek RFID tag
Memória kapacitása mester:1 RFID | felhasználó:49 RFID
Nyitási irány (DIN 107) univerzális
Felhasználási terület szekrények
Szerelési mód felületre
Csomag tartalma zártest, ellenoldal, RFID tag(ek), elem(ek)
Telepítés helye beltér
Automatikus visszazárás (tényleges nyitás nélkül) 3 mp
Rögzítési pontok távolsága 48 x 48 mm
Külső egység mérete 60 x 60 x 4 mm
Belső egység mérete 60 x 60 x 22 mm
Csap/nyelv alakja henger
Ajtó maximális vastagsága 20 mm
Várható élettartam (megfelelő karbantartással) 25.000 nyitás (új elemmel)
Figyelmeztetések merülő akkumulátor (LED)
Környezeti hőmérséklet 5°C ~ +35°C
Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) max. 90%
Bruttó súly 0,3 kg
Garancia 12 hónap
Tanúsítványok CE
Gyártó PSLock