Relés időzítő és késleltető modul kijelzővel - 32 üzemmód - 0,01 mp - 999 perc T-100R-PRO-24V
Menny.:db
Gyártó cikkszám: T-100R-PRO-24V
Várható szállítás: 2026. május 18.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
A T-100R-PRO-24V egy sokoldalúan hasznosítható relés időzítő modul beállítható késleltetéssel 32 féle üzemmóddal. 7 szegmenses kijelzőjének köszönhetően egyszerűen és tizedesjegy pontossággal programozható a beállítandó időzítés. Az időzítő az “IN” bemenere adott pozitív feszültségre indul (3,3 - 24V DC). Az időzítés és a késleltetés 0,01 másodperc és 999 perc között állítható a panelen található gombok és kijelző segítségével. Kimenetén száraz kontaktust ad ki (NO/NC/COM) így szinte bármilyen rendszer esetén felhasználható. Ideális lehet világítás, sziréna, riasztó, szellőztető vezérlésére. A beállított időzítést és programot memóriában tárolja így áramkimaradás esetén is megmaradnak a beállítások.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Termék kategória A
Funkció Időzítő modul
Bementi feszültség 24V DC
Bekötés típusa Sorkapcsos
Kimenet terhelhetősége 10A @ 250V AC
10A @ 30V DC
Kimenet típusa NO/NC
Csatornák száma 1
Időzítés hossza 0,01 másodperc - 999 perc
Egyéb tulajdonság Trigger input:3,3 - 24V DC
7 segment display
Temperature tolerance:-40 ~ 85°C