Programozható árammegszakító - MIFARE (ADEL) HLES-30A-MIFARE-A
Menny.:db
Gyártó cikkszám: HLES-30A-MIFARE-A
Várható szállítás: 2026. május 18.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
A HLES-30A-MIFARE-A egy programozható 13,56 MHz Mifare kártyával működő árammegszakító. Amennyiben ilyen típusú kártyát helyeznek be a kártyatartójába, a hálózati feszültséget megkapják a rákötött eszközök, ha kiveszik, akkor megszakítja a kört. Az ADEL hotelzár rendszerekkel kompatibilis.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Szerelési mód süllyesztve szerelhető
Méret 86 × 86 × 35 mm
Kártya formátum 13,56MHz ADEL MIFARE
Tápfeszültség 220-240V AC ~50Hz
Terhelhetőség 30 A