Permanens mágnes - áramszünet esetén zárt - elektromágnessel demagnetizálható - 24V DC - 50 kg KK-P50/29D/24
Menny.:db
Gyártó cikkszám: KK-P50/29D/24
Leírás
A permanens mágnesek folyamatosan vonzást gyakorolnak a fém tárgyakra. A KK típusú permanens mágnesek két részből állnak. Rendelkeznek egy permanens résszel, ami a folyamatos tapadást biztosítja, valamint rendelkeznek egy elektromágneses résszel is, amire feszültséget kapcsolva a permanens rész mágneses tere kioltásra kerül, ezáltal a mágnes és a fém közötti tapadás megszűnik. A KK-P50/29D/24 egy 50 kgf tartóerejű permanens mágnes, ami elektromos vezérléssel 24V DC-vel demagnetizálható.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Tápfeszültség (V) 12 V
Táp típusa DC
Maximális áramfelvétel (A) 0,5 A (24V DC)
Tartóerő (N) 490,3 N
Tartóerő (kgf) 50 kgf
Csomag tartalma zártest, csavarkészlet
Méret Ø50 x 29 mm