Permanens mágnes - áramszünet esetén zárt - elektromágnessel demagnetizálható - 12V DC - 10 kg KK-P25/29D/12
Menny.:db
Gyártó cikkszám: KK-P25/29D/12
Várható szállítás: 2026. május 18.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
A permanens mágnesek folyamatosan vonzást gyakorolnak a fém tárgyakra. A KK típusú permanens mágnesek két részből állnak. Rendelkeznek egy permanens résszel, ami a folyamatos tapadást biztosítja, valamint rendelkeznek egy elektromágneses résszel is, amire feszültséget kapcsolva a permanens rész mágneses tere kioltásra kerül, ezáltal a mágnes és a fém közötti tapadás megszűnik. A KK-P25/29D/12 egy 10 kgf tartóerejú permanens mágnes ami elektromos vezérléssel 12V DC-vel demagnetizálható.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Tápfeszültség (V) 12 V
Táp típusa DC
Maximális áramfelvétel (A) 0,63 A (12V DC)
Tartóerő (N) 98 N
Tartóerő (kgf) 10 kgf
Működési módok munkaáramú - feszültségre nyit
Nyitási lehetőség vezérelt elektromos jel
Vezérlés módja időzített impulzus
Áramszüneti viselkedés Fail-secure - zárva marad
Termékcsalád permanens elektromágnes
Felhasználási terület szekrények
Telepítés helye beltér, kültér (esővédett)
Szerelési mód felületre
Csomag tartalma zártest, csavarkészlet
Méret Ø25 x 29 mm