Nyomógomb piros-zöld LED világítással PB-16-NONC(LED)-rdgn
Menny.:db
Gyártó cikkszám: PB-16-NONC(LED)-rdgn
Várható szállítás: 2026. május 18.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
Kimagasló, pajzs nélküli nyomógomb
Bekötés: Forrasztásos
Típus: NO/NC
Max. kapcsolás: 2 A@36 V DC
LED Kétszínű (piros-zöld, polaritásváltás)
Átmérő: 16 mm
Védelmi mutató: IP65
Bekötés: Forrasztásos
Típus: NO/NC
Max. kapcsolás: 2 A@36 V DC
Átmérő: 16 mm