Nyomógomb PB-19-NONC-rdgn
Lent, a Csatolt dokumentumok/PDF adatlapon további információkat talál.
Nyomógomb PB-19-NONC-rdgn
Menny.:db
Nyomógomb PB-19-NONC-rdgn
Gyártó cikkszám: PB-19-NONC(LED)-rdgn
Várható szállítás: 2026. május 18.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
Kimagasló, pajzs nélküli nyomógomb
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Bekötés Forrasztásos
Típus NO/NC
Max. kapcsolás 2 A@36 V DC
LED Kétszínű (piros-zöld, polaritásváltás)
Átmérő 19 mm