Csatolt dokumentumok
Paraméterek
| Tápfeszültség | 12 - 265 V AC/DC |
| Anyaga | ABS műanyag |
| Méret | 60 ø x 85 mm |
| Funkció | jelzőlámpa és rádióantenna |
| További adatok | Teljesítmény:1,5 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C ~ +70°C |