Működésjelző lámpa távirányító antennával BXB-FL12265LED(ANT)
Menny.:db
Gyártó cikkszám: BXB-FL12265LED(ANT)
Várható szállítás: 2026. május 18.
Paraméterek
Tápfeszültség 12 - 265 V AC/DC
Anyaga ABS műanyag
Méret 60 ø x 85 mm
Funkció jelzőlámpa és rádióantenna
További adatok Teljesítmény:1,5 W
Működési hőmérséklet -30°C ~ +70°C