Mini zárpajzs DORCAS zárakhoz - INOX - keskeny (41,99) DORCAS-PX-22
Menny.:db
Gyártó cikkszám: DORCAS-PX-22
Leírás
A DORCAS-PX-22 egy mini, 22 mm széles 130 mm hosszú, INOX zárpajzs a szimmetrikus DORCAS típusú elektromos zárfogadókhoz.
Univerzálisan szerelhető, jobbos balos ajtókhoz egyaránt.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Szerelési mód felületre
Felülete szálcsiszolt
Anyaga INOX
Konzol típusa mini zárpajzs
Nyitási irány (DIN 107) univerzális
Konzol funkciója zárnyelvfogadó szerelése
Javasolt felhasználás fém ajtókhoz
Méret 130 x 22 x 3 mm
Kompatibilis zárnyelvfogadó 41-es sorozat, 99-es sorozat, SW99 sorozat
Rögzítési pontok száma 2 db
Rögzítési pontok távolsága 94 mm, 52,5 mm