Mélykisülés védett szünetmentes tápegység elektromos zárvezérléshez 12V 3A YP-904-12-3-B
Menny.:db
Gyártó cikkszám: YP-904-12-3-B
Várható szállítás: 2026. május 18.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
Az YP-902-12-3-B egy mélykisülés védett szünetmentes tápegység beléptető rendszerek, elektromos zárak tápellátásának biztosítására. Állítható kimeneti feszültséggel rendelkezik, maximálisan 3 A-ig terhelhető. Automatikus rövidzár védelemmel, zárvezérlő kimenettel és nyomógomb bemenettel rendelkezik.
FIGYELEM! Csak fedett, száraz helyen szabad használni!
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Tápegyseg típusa Kapcsolóüzemű
Felhasználási terület Zárak vezérléséhez
Tápfeszültség 200-240V AC
Bemenet bekötése Vezetékes
Csatornák száma 1
Kimeneti feszültség 13,5V DC
Kimenet maximális terhelhetősége 3A
Tartós terhelés 2A
Kiement bekötése Sorkapcsos
Időzítés hossza 0-30mp
Akkumulátor csatlakozási lehetőség Igen
Akkumulátor hely Nem
Szerelési mód Felületre
Biztosított kimenet Igen
Biztosított bemenet Igen
Szűrt kimenet Igen
Mélykisülés védelem Igen
Rövidzár védelem Igen
LED Igen
Garancia (jogi személy esetén) 12 hónap
Tanúsítvány CE
Gyártó YLI
Mélykisülés védett szünetmentes tápegység 12V 3A YP-904-12-3-B