Lengőkapu rendszer közbenső eleme SLAVE / MASTER BMPB-R346-900-2
Menny.:db
Gyártó cikkszám: BMPB-R346-900-2
Várható szállítás: 2026. május 20.
Leírás
A BMPB-R346 lengőkapu rendszer elemei:
  •      • BMPB-R346-900-1 -> A lengőkapu rendszer két szélső eleme (MASTER és SLAVE)
Paraméterek
Szín fehér
Telepítési hely beltér
Termékcsalád R346
Típus automata lengőkapu rendszer
Áthaladási irány kétirányú
Áthaladási sebesség 35-40 fő/perc
Áthaladási szélesség ≤ 900mm
Tápfeszültség 230 V AC ~ 50/60 Hz
Fogyasztás 105 W
Anyag akril üveg (plexi), szinterezett acél, üveg
Vezérlés száraz kontakt
Automatikus visszazárás van, időzíthető
Állítható időzítés digitálisan
Vészhelyzeti viselkedés a kapu nyitva marad
LED-es fényvisszajelzés Igen
Méret 1400(H) x 1000(M) x 291(SZ) mm
Hőmérséklet tűrés -20°C ~ +70°C
Páratartalom tűrés <90%, nem lecsapódó