Menny.:db
Gyártó cikkszám: PBK-C-19-NONC(LED)-rdgn
Várható szállítás: 2026. május 20.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
PBK-C-19-NONC(LED)-rdgn - Kimagasló felületű Ø19 mm-es nyomógomb 86 mm széles pajzzsal-NO/NC - piros-zöld LED
A PBK-C-19-NONC(LED)-rdgn egy kimagasló felületű Ø19 mm-es nyomógomb, piros-zöld színű LED gyűrűvel a gomb körül, mely 86 x 86 mm-es, rozsdamentes szálcsiszolt acélpajzzsal rendelkezik. IP65-ös felületi védelmének köszönhetően akár kültérre is szerelhető.
Paraméterek
Tápfeszültség (V) 12 V
Táp típusa DC
Nyugalmi áramfelvétel (A) 10 mA
Maximális áramfelvétel (A) 10 mA
Működési mód/Eszköz típusa Nyomógomb
Kapcsoló típusa Nyomólapka
Kapcsolás típusa NO/NC
Kapcsolók száma 1
Vezérelt kimenet terhelhetősége 2A @ 36V DC
LED típusa Kétszínű
LED színe Piros/zöld
Vezérelt kimenet időzíthető Nem
Szabotázsvédelem nincs
Pajzs mérete 86 x 86 mm
Süllyesztési méret Ø19 x 39 mm
Környezeti hőmérséklet -30°C - +55°C
Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) max. 95%
Víz- és por elleni védelem IP65 kapcsoló felületére
Ütésállóság Nincs
Szerelési mód süllyesztve
Telepítés helye beltér, kültér
Ház anyaga fém és műanyag ABS
Anyaga Műanyag és fém
Méret 86 x 86 x 42 mm