Közelítésérzékeny kapcsoló, NO/NC kimenettel - TUYA kompatibilis OP24D-WIFI
Menny.:db
Gyártó cikkszám: OP24D-WIFI
Várható szállítás: 2026. május 18.
Paraméterek
Tápfeszültség (V) 9 - 12 V
Táp típusa DC
Tápigény állandó
Nyugalmi áramfelvétel (A) 110 mA @ 12V DC
Maximális áramfelvétel (A) 130 mA @ 12V DC
Kommunikáció Wifi 2.4 GHz
Vezérelt kimenetek száma 1
Vezérelt kimenet típusa relé (NO/NC)
Vezérelt kimenet terhelhetősége 3A @ 30V DC
Vezérelt kimenet időzítése Nincs
Szabotázsvédelem nincs
Méret 86 x 86 x 21 mm
Telepítés helye beltér
Ház anyaga műanyag ABS
Környezeti hőmérséklet -30°C - +60°C
Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) max. 80%