Kimagasló felületű nyomógomb 19mm-es furathoz-NO/NC piros-zöld-kék LED gyűrűvel PB-19-NONC(LED)-rdgnbl
Menny.:db
Gyártó cikkszám: PB-19-NONC(LED)-rdgnbl
Várható szállítás: 2026. május 18.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
PB-19-NONC(LED)-rdgnbl - Kimagasló felületű nyomógomb, Ø19 mm, NO/NC kimenet, piros-zöld-kék LED gyűrűvel
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Tápfeszültség (V) 12 V
Táp típusa DC
Nyugalmi áramfelvétel (A) 10 mA
Maximális áramfelvétel (A) 10 mA
Működési mód/Eszköz típusa Nyomógomb
Kapcsoló típusa Nyomólapka
Kapcsolás típusa NO/NC
Kapcsolók száma 1
Vezérelt kimenet terhelhetősége 5A @ 36V DC
LED típusa Háromszínű
LED színe Piros/zöld/kék
Vezérelt kimenet időzíthető Nem
Szabotázsvédelem nincs
Süllyesztési méret Ø19 x 39 mm
Környezeti hőmérséklet -30°C - +55°C
Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) max. 95%
Víz- és por elleni védelem IP65 kapcsoló felületére
Ütésállóság Nincs
Szerelési mód süllyesztve
Telepítés helye beltér, kültér
Ház anyaga fém és műanyag ABS
Anyaga Műanyag és fém
Méret Ø22 x 44 mm