PB-19-NONC(LED)-rdgnbl - Kimagasló felületű nyomógomb, Ø19 mm, NO/NC kimenet, piros-zöld-kék LED gyűrűvel
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
| Tápfeszültség (V) | 12 V |
| Táp típusa | DC |
| Nyugalmi áramfelvétel (A) | 10 mA |
| Maximális áramfelvétel (A) | 10 mA |
| Működési mód/Eszköz típusa | Nyomógomb |
| Kapcsoló típusa | Nyomólapka |
| Kapcsolás típusa | NO/NC |
| Kapcsolók száma | 1 |
| Vezérelt kimenet terhelhetősége | 5A @ 36V DC |
| LED típusa | Háromszínű |
| LED színe | Piros/zöld/kék |
| Vezérelt kimenet időzíthető | Nem |
| Szabotázsvédelem | nincs |
| Süllyesztési méret | Ø19 x 39 mm |
| Környezeti hőmérséklet | -30°C - +55°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max. 95% |
| Víz- és por elleni védelem | IP65 kapcsoló felületére |
| Ütésállóság | Nincs |
| Szerelési mód | süllyesztve |
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Ház anyaga | fém és műanyag ABS |
| Anyaga | Műanyag és fém |
| Méret | Ø22 x 44 mm |