Kapcsolóüzemű tápegység DIN sínre szerelhető 24V 2,5A akkumulátor töltővel DR24060-02B
Menny.:db
Gyártó cikkszám: DR24060-02B
Várható szállítás: 2026. május 18.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
Az DR24060-02B egy DIN sines szünetmentes tápegység beléptető rendszerek, elektromos zárak tápellátásának biztosítására. Állítható kimeneti feszültséggel rendelkezik, maximálisan 2,5 A-ig terhelhető. Automatikus rövidzár védelemmel, és mélykisülés védelemmel rendelkezik. FIGYELEM! Csak fedett, száraz helyen szabad használni!
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Tápegyseg típusa kapcsolóüzemű
Felhasználási terület Általános
Tápfeszültség 190-265V AC
Bemenet bekötése Vezetékes
Csatornák száma 2
Kimeneti feszültség 24-28V DC
Kimenet maximális terhelhetősége 2,5A
Tartós terhelés 2A
Kiement bekötése Sorkapcsos
Akkumulátor csatlakozási lehetőség Igen
Akkumulátor hely Nem
Akkumulátor töltési áram 0.25A