INOX fogantyú rúd láb nélküli 500mm hosszú 32mm csőátmérővel M5-ös furatú lábakhoz YHT-500/32(D5)
Menny.:db
Gyártó cikkszám: YHT-500/32(D5)
Várható szállítás: 2026. május 18.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
Az YHT-500/32(D5) egy 32 mm átmérőjű, 500 mm hosszú INOX rúd fogantyúkhoz, M5-ös lábrögzítésű pontokkal. Segítségével egyenes (H) vagy 45°-ban eltolt (V) fogantyút lehet csinálni. Két felfogatási pontja van.
Paraméterek
Termék kategória C
Cső hossza 500 mm
Cső átmérője 32 mm
Fogantyú típusa Cső
Rögzítési pontok száma 2
Rögzítési távolság 300 mm