1800 fogantyú INOX mm rúd YHT-1800/32
Lent, a Csatolt dokumentumok/PDF adatlapon további információkat talál.
INOX fogantyú rúd - 1800 mm YHT-1800/32
Menny.:db
Gyártó cikkszám: YHT-1800/32
Leírás
Az YHT-1800/32 egy 32 mm átmérőjű, 1800 mm hosszú INOX rúd fogantyúkhoz. Segítségével egyenes (H) vagy 45°-ban eltolt (V) fogantyút lehet kialakítani. Három felfogatási pontja van.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Cső hossza 1800 mm
Cső átmérője 32 mm
Fogantyú típusa Cső
Rögzítési pontok száma 3
Rögzítési távolság 1000 mm, 600 mm
Garancia 12 hónap