1200 fogantyú INOX mm rúd YHT-1200/32
Lent, a Csatolt dokumentumok/PDF adatlapon további információkat talál.
INOX fogantyú rúd - 1200 mm YHT-1200/32
Menny.:db
Gyártó cikkszám: YHT-1200/32
Leírás
Az YHT-1200/32 egy 32 mm átmérőjű, 1200 mm hosszú INOX rúd fogantyúkhoz. Segítségével egyenes (H) vagy 45°-ban eltolt (V) fogantyút lehet kialakítani. Két felfogatási pontja van.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Cső hossza 1200 mm
Cső átmérője 32 mm
Fogantyú típusa Cső
Rögzítési pontok száma 2
Rögzítési távolság 1000 mm
Garancia 12 hónap