1000 fogantyú INOX mm YHT-1000/32
Lent, a Csatolt dokumentumok/PDF adatlapon további információkat talál.
INOX fogantyú - 1000 mm YHT-1000/32
Menny.:db
Gyártó cikkszám: YHT-1000/32
Várható szállítás: 2026. május 18.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
Az YHT-1000/32 egy 32 mm átmérőjű, 1000 mm hosszú INOX rúd fogantyúkhoz. Segítségével egyenes (H) vagy 45°-ban eltolt (V) fogantyút lehet kialakítani. Két felfogatási pontja van.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Cső hossza 1000 mm
Cső átmérője 32 mm
Fogantyú típusa Cső
Rögzítési pontok száma 2
Rögzítési távolság 800 mm
Fogantyú szerelése Egy oldalas
Telepítés Láb szükséges
Anyaga INOX
Egyéb tulajdonság Segítségével egyenes (H) vagy 45°-ban eltolt (V) tolópajzsot lehet készíteni
Garancia 12 hónap