INOX 500mm szálcsiszolt rúd, 32mm átmérő YHT-500/32
Menny.:db
Gyártó cikkszám: YHT-500/32
Leírás
Az YHT-500/32 egy 32 mm átmérőjű, 500 mm hosszú INOX rúd fogantyúkhoz. Segítségével egyenes (H) vagy 45°-ban eltolt (V) fogantyút lehet csinálni. Két felfogatási pontja van.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Cső hossza 500 mm
Cső átmérője 32 mm
Fogantyú típusa Cső
Rögzítési pontok száma 2
Rögzítési távolság 300 mm
Garancia 12 hónap