INOX 500mm szálcsiszolt rúd, 25mm átmérő YHT-500/25
Menny.:db
Gyártó cikkszám: YHT-500/25
Várható szállítás: 2026. május 18.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
Az YHT-500/25 egy 25 mm átmérőjű, 500 mm hosszú INOX rúd fogantyúkhoz. Segítségével egyenes (H) vagy 45°-ban eltolt (V) fogantyút lehet csinálni. Két felfogatási pontja van.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Cső hossza 500 mm
Cső átmérője 25 mm
Fogantyú típusa Cső
Rögzítési pontok száma 2
Rögzítési távolság 300 mm
Fogantyú szerelése Egy oldalas
Telepítés Láb szükséges
Anyaga INOX
Egyéb tulajdonság Segítségével egyenes (H) vagy 45°-ban eltolt (V) tolópajzsot lehet készíteni
Garancia 12 hónap