Az YHT-300/32 egy 32 mm átmérőjű, 300 mm hosszú INOX rúd fogantyúkhoz. Segítségével egyenes (H) vagy 45°-ban eltolt (V) fogantyút lehet kialakítani. Két felfogatási pontja van.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
| Cső hossza | 300 mm |
| Cső átmérője | 32 mm |
| Fogantyú típusa | Cső |
| Rögzítési pontok száma | 2 |
| Rögzítési távolság | 200 mm |
| Fogantyú szerelése | Egy oldalas |
| Telepítés | Láb szükséges |
| Anyaga | INOX |
| Egyéb tulajdonság | Segítségével egyenes (H) vagy 45°-ban eltolt (V) tolópajzsot lehet készíteni |
| Garancia | 12 hónap |
INOX 300mm szálcsiszolt rúd, 32mm átmérő YHT-300/32