INOX 300mm szálcsiszolt rúd, 25mm átmérő YHT-300/25
Menny.:db
Gyártó cikkszám: YHT-300/25
Leírás
Az YHT-300/25 egy 25 mm átmérőjű, 300 mm hosszú INOX rúd fogantyúkhoz. Segítségével egyenes (H) vagy 45°-ban eltolt (V) fogantyút lehet csinálni. Két felfogatási pontja van.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Cső hossza 300 mm
Cső átmérője 25 mm
Fogantyú típusa Cső
Rögzítési pontok száma 2
Rögzítési távolság 200 mm
Garancia 12 hónap