PBK-C-19-NONC(LED)-rdgn - Kimagasló felületű Ø19 mm-es nyomógomb 86 mm széles pajzzsal-NO/NC - piros-zöld LED
A PBK-C-19-NONC(LED)-rdgn egy kimagasló felületű Ø19 mm-es nyomógomb, piros-zöld színű LED gyűrűvel a gomb körül, mely 86 x 86 mm-es, rozsdamentes szálcsiszolt acélpajzzsal rendelkezik. IP65-ös felületi védelmének köszönhetően akár kültérre is szerelhető.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
| Tápfeszültség (V) | 12 V |
| Táp típusa | DC |
| Nyugalmi áramfelvétel (A) | 10 mA |
| Maximális áramfelvétel (A) | 10 mA |
| Működési mód/Eszköz típusa | Nyomógomb |
| Kapcsoló típusa | Nyomólapka |
| Kapcsolás típusa | NO/NC |
| Kapcsolók száma | 1 |
| Vezérelt kimenet terhelhetősége | 2A @ 36V DC |
| LED típusa | Kétszínű |
| LED színe | Piros/zöld |
| Vezérelt kimenet időzíthető | Nem |
| Szabotázsvédelem | nincs |
| Pajzs mérete | 86 x 86 mm |
| Süllyesztési méret | Ø19 x 39 mm |
| Környezeti hőmérséklet | -30°C - +55°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max. 95% |
| Víz- és por elleni védelem | IP65 kapcsoló felületére |
| Ütésállóság | Nincs |
| Szerelési mód | süllyesztve |
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Ház anyaga | fém és műanyag ABS |
| Anyaga | Műanyag és fém |
| Méret | 86 x 86 x 42 mm |