Nyomógomb pajzs 86 mm széles 16 mm lyukátmérővel INOX IK-PB-P86-16
Menny.:db
Gyártó cikkszám: IK-PB-P86-16
Várható szállítás: 2026. május 18.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
IK-PB-P86-16 egy szálcsiszolt rozsdamentes, 90 x 90 mm-es szerelő pajzs.
Kompatibilis minden 16 mm átmérőjű nyomógombhoz és kapcsolóhoz, valamint a 86 x 86 mm-es szerelődobozokhoz.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Működési mód/Eszköz típusa Szerelő pajzs
Pajzs mérete 90 x 90 mm
Pajzs furatátmérő 16 mm
Ütésállóság Nincs
Telepítés helye beltér, kültér
Anyaga Fém
Méret 90 x 90 x 4 mm