Rugó a BXB-S18-as és S20-as sorompó szériához - kék BXB-SPRE2-45038-5.8-bl
Menny.:db
Gyártó cikkszám: BXB-SPRE2-45038-5.8-bl
Várható szállítás: 2026. május 20.
Leírás
Kiegészítő rugó a BXB-S18-as és S20-as sorompó szériához
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Méret hossz:450 mm, rugó átmérője:38 mm, rugó szál átmérője:5,8 mm