Rugó a BXB-E10-es sorompó szériához - sárga BXB-SPRE1-30550-6.8-yo
Menny.:db
Gyártó cikkszám: BXB-SPRE1-30550-6.8-yo
Leírás
Kiegészítő rugó BXB-E10-es szériához.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Méret hossz:305 mm, rugó átmérője:50 mm, rugó szál átmérője:6,8 mm