Henger alakú 500 mm hosszú INOX fogantyú pár 45°-os lábakkal - 32 mm csőátmérővel YH-500V/32
Menny.:db
Gyártó cikkszám: YH-500V/32
Leírás
Az YH-500V/32 egy esztétikus szálcsiszolt INOX 300 mm hosszú fogantyú. A fogantyút az ajtó mindkét oldalára fel lehet szerelni.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Cső hossza 500 mm
Cső átmérője 32 mm
Fogantyú típusa 45°-ban eltolt lábú fogantyú pár
Rögzítési pontok száma 2
Rögzítési távolság 300 mm
Fogantyú szerelése Két oldalas
Telepítés Önmagában telepíthető
Anyaga INOX
Egyéb tulajdonság "V" alakó fogantyú pár
Garancia (jogi személy esetén) 12 hónap