Henger alakú 1000 mm hosszú INOX fogantyú pár 90°-os lábakkal - 32 mm csőátmérővel ZAG-1000H/32
Menny.:db
Gyártó cikkszám: ZAG-1000H/32
Várható szállítás: 2026. május 18.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
A ZAG-1000H/32 egy esztétikus szálcsiszolt INOX 1000 mm hosszú fogantyú. A fogantyút az ajtó mindkét oldalára fel lehet szerelni.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Cső hossza 1000 mm
Cső átmérője 32 mm
Fogantyú típusa Fogantyúpár
Rögzítési pontok száma 2
Rögzítési távolság 700 mm