acél Fogantyú Inox YH-300C/32
Lent, a Csatolt dokumentumok/PDF adatlapon további információkat talál.
Fogantyú pár Inox acél YH-300C/32
Menny.:db
Gyártó cikkszám: YH-300C/32
Várható szállítás: 2026. május 18.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
Az YH-300C/32 egy esztétikus szálcsiszolt INOX 338 mm hosszú "C" alakú fogantyú.
A fogantyút az ajtó mindkét oldalára fel lehet szerelni.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Cső hossza 338 mm
Cső átmérője 32 mm
Fogantyú típusa Kétszer hajlított fogantyú pár
Rögzítési pontok száma 2
Rögzítési távolság 300mm
Fogantyú szerelése Két oldalas
Telepítés Önmagában telepíthető
Anyaga INOX
Egyéb tulajdonság "C" alakú fogantyú pár
Garancia 12 hónap
Fogantyú Inox acél YH-300C/32