Az YH-300C/32 egy esztétikus szálcsiszolt INOX 338 mm hosszú "C" alakú fogantyú.
A fogantyút az ajtó mindkét oldalára fel lehet szerelni.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
| Cső hossza | 338 mm |
| Cső átmérője | 32 mm |
| Fogantyú típusa | Kétszer hajlított fogantyú pár |
| Rögzítési pontok száma | 2 |
| Rögzítési távolság | 300mm |
| Fogantyú szerelése | Két oldalas |
| Telepítés | Önmagában telepíthető |
| Anyaga | INOX |
| Egyéb tulajdonság | "C" alakú fogantyú pár |
| Garancia | 12 hónap |
Fogantyú Inox acél YH-300C/32