Elektromos zár szett hagyományos bevésőzár helyére 50/85 DORCAS-DUO50-85
Menny.:db
Gyártó cikkszám: DORCAS-DUO50-85
Leírás
Ideális olyan ajtók védelmére, ahol a hagyományos kilincses, kulcsos módon is fontos a nyithatóság, de emellett elektromos úton is szeretnék nyitni az ajtót. Az eszköz elektromos része a tokba szerelendő, így nem kell a nyíló részre vezetékezést csinálni. A zár 12V AC impulzusra kinyit, és első nyitásig nyitva is marad. Az ajtóra szükséges fix gomb/kilincs pár, amennyiben belülről kilinccsel szeretnék nyitni az ajtót.
Ideális fa ajtókhoz.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Tápfeszültség 12V AC
Működés impulzusra nyit
Bevésőzár mérete 175x62x17mm
Kilincs-zár távolság 85mm
Bevésőzár cilinder mélység 50mm
Bevésőzár pajzs mérete 270x25mm
Ellenoldal süllyesztési mérete 110x28x16mm
Ellenoldal pajzs mérete 250x25mm