Elektromos zár szett hagyományos bevésőzár helyére 40/85 DORCAS-DUO40-85
Menny.:db
Gyártó cikkszám: DORCAS-DUO40-85
Leírás
A DORCAS-DUO40-85 egy speciális elektromechanikus zár. A szett 2 részből áll, egy mechanikus bevésőzárból, mely az ajtó becsukásakor automatikusan zárja az alsó (cilinderes) nyelvet, a bevésőzárat mind kilinccsel, mind kulccsal mechanikusan lehet nyitni. A másik része a szettnek egy zárfogadó rész, mely elektromos úton képes kinyitni a zárat. Ideális olyan ajtók védelmére, ahol a hagyományos kilincses, kulcsos módon is fontos a nyithatóság, de emellett elektromos úton is szeretnék nyitni az ajtót. Az eszköz elektromos része a tokba szerelendő, így nem kell a nyíló részre vezetékezést csinálni. A zár 12V AC/DC impulzusra kinyit, és első nyitásig nyitva is marad. Az ajtóra szükséges fix gomb/kilincs pár, amennyiben belülről kilinccsel szeretnék nyitni az ajtót.
Kilincs tengely zárbetét tengely távolsága: 85 mm
Front zárbetét tengelyének távolsága: 40 mm
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Szerelési mód bevésőzár helyébe szerelhető
Funkció ajtózár
Működési mód munkaáramú - fail-secure - feszültségre nyit
Felülete fém (INOX)
Tápfeszültség 12 V AC/DC
Áramfelvétel 630 mA (12 V DC)
Teljesítmény 7,56 W
Maximális nyitójel hossza impulzus (< 1s)
Méret mechanikus rész:269 x 25 x 56 mm, elektromos rész:250 x 25 x 31 mm
LED visszajelzés Nem
Beépített buzzer Nem
Nyitási mód nyitójellel
Felhasználási terület ajtók
Élettartam 200.000 nyitás
Kompatibilis zárbetét EUROPROFIL
Zárbetét-kilincs távolsága / mélysége 40/85
Működési hőmérséklet -10°C ~ +50°C
Garancia 60 hónap
Tanúsítvány CE
Gyártó DORCAS
Elektromos zár szet 40/85 DORCAS-DUO40-85