Elektromos zár szett hagyományos bevésőzár helyére 20/85 DORCAS-DUO20-85
Menny.:db
Gyártó cikkszám: DORCAS-DUO20-85
Várható szállítás: 2026. május 20.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
Ideális olyan ajtók védelmére, ahol a hagyományos kilincses, kulcsos módon is fontos a nyithatóság, de emellett elektromos úton is szeretnék nyitni az ajtót. Az eszköz elektromos része a tokba szerelendő, így nem kell a nyíló részre vezetékezést csinálni. Az elektromos bevésőzár 12V AC/DC impulzusra kinyit, és első nyitásig nyitva is marad. Az ajtóra szükséges fix gomb/kilincs pár, amennyiben belülről kilinccsel szeretnék nyitni az ajtót.
Paraméterek
Tápfeszültség (V) 12 V
Táp típusa DC
Maximális áramfelvétel (A) 630 mA (12V DC)
Ellenállás (Ω) 19 Ω
Teljesítmény (W) 7,56 W
Nyitáskori fogyasztás (W) 7,56 W
Záráskori fogyasztás (W) 0 W
Működési módok munkaáramú - feszültségre nyit
Vezérlés módja impulzus (<1 mp)
Nyitási lehetőség kulcs, vezérelt elektromos jel
Áramszüneti viselkedés Fail-secure - zárva marad
Termékcsalád Dorcas DUO
Kis áramfelvételű? nem
Zármemória? igen (belső)
Nyitási irány (DIN 107) univerzális
Felhasználási terület beltéri ajtók, bejárati ajtók, alumínium ajtók, fa ajtók
Szerelési mód süllyesztve (rejtetten, tok közepébe)
Csomag tartalma elektromos és mechanikus bevésőzár
Telepítés helye beltér, kültér
Kilincs kulcsközép távolsága 85 mm
Dorn távolság 20 mm
Pajzs mérete elektromos rész:250 x 25 x 2 mm mechanikus rész:268,7 x 25,3 x 2 mm
Süllyesztési méret elektromos rész:112 x 25 x 28 mm mechanikus rész:174 x 25 x 34 mm
Csap/nyelv alakja normál nyelv (téglatest alakú)
Kompatibilis zárbetét EUROPROFIL zárbetét
Várható élettartam (megfelelő karbantartással) 200.000 nyitási ciklus
Víz- és por elleni védelem nincs besorolás
Környezeti hőmérséklet -20°C ~ +50°C