Elektromos szekrényzár 24V csapott nyelvű YE-302A-24V
Menny.:db
Gyártó cikkszám: YE-302A-24
Várható szállítás: 2026. május 18.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
Az YE-302A-24V egy feszültségre nyíló elektromos szekrényzár 10 mm hosszú csapott nyelvvel. A működéséhez 24V egyenfeszültségre van szükség, amennyiben az eszköz feszültséget kap, a zár nyelve behúzódik. Telepítése rendkívül egyszerű, működtetéséhez szükség van vezérlőre.
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Szerelési mód rejtett szerelésű
Funkció szekrényzár
Működési mód munkaáramú - fail-secure - feszültségre nyit
Felülete fém
Tartóerő 110 kg
Tápfeszültség 24 V DC
Áramfelvétel 470 mA
Teljesítmény 11,28 W
Maximális nyitójel hossza időzített (<5s)
Méret 54 x 38 x 28 mm
Nyelv típusa csapott
Nyelv mérete 10 mm
LED visszajelzés Nem
Beépített buzzer Nem
Nyitási mód nyitójellel
Felhasználási terület fiókok
Garancia 12 hónap
Tanúsítvány CE