Dobozos tápegység - 24 V DC 3 A YP-902-24-3
Menny.:db
Gyártó cikkszám: YP-902-24-3
Várható szállítás: 2026. május 18.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
Az YP-902-24-3 egy tápegység beléptető rendszerek, elektromos zárak tápellátásának biztosítására. Állítható kimeneti feszültséggel rendelkezik, maximálisan 3 A-ig terhelhető. Automatikus rövidzár védelemmel, időzítéssel, zárvezérlő kimenettel és nyomógomb bemenettel rendelkezik. FIGYELEM! Csak fedett, száraz helyen szabad használni!
Paraméterek
Tápfeszültség (V) 200 - 240 V
Táp típusa AC
Kimeneti feszültség 24V - 27V DC
Vezérelt kimenet típusa kapcsolt feszültség
Vezérelt kimenet időzítés állítható (0-30 mp)
Táp terhelhetőség (A) 3A @ 24V - 27V DC
Névleges teljesítmény (W) 72 W
Tartós teljesítmény (W) 36 W
Bekötés típusa csavarkötés
Termékcsalád transzformátoros tápegység, vezérlős tápegység, dobozos tápegység
Méret 223 x 212 x 80 mm
Vezérlés módja nyomógomb (száraz kontaktus), feszültség (felfutó él)
Szerelési mód felületre
Telepítés helye beltér, fedett száraz helyen
Környezeti hőmérséklet -10°C ~ +55°C
Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) max. 95%