DIN sines szünetmentes tápegység - 12 V DC 5 A DR12060-02B
Menny.:db
Gyártó cikkszám: DR12060-02B
Várható szállítás: 2026. május 18.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db
Leírás
DIN sines szünetmentes tápegység beléptető rendszerek, elektromos zárak tápellátásának biztosítására. Állítható kimeneti feszültséggel rendelkezik, maximálisan 5 A-ig terhelhető. Automatikus rövidzár védelemmel, és mélykisülés védelemmel rendelkezik. FIGYELEM! Csak fedett, száraz helyen szabad használni!
Csatolt dokumentumok
Paraméterek
Tápegység típusa Kapcsolóüzemű
Felhasználási terület Általános
Tápfeszültség 190-265V AC
Bemenet bekötése Sorkapcsos
Csatornák száma 2
Kimeneti feszültség 12-14V DC
Kimenet maximális terhelhetősége 5A
Tartós terhelés 5A
Kiement bekötése Sorkapcsos
Akkumulátor csatlakozási lehetőség Igen
Akkumulátor hely Nem
Akkumulátor töltési áram 0,5A
Szerelési mód DIN sinre
Biztosított kimenet Igen
Biztosított bemenet Igen
Szűrt kimenet Igen
Mélykisülés védelem Igen
Rövidzár védelem Igen
LED Igen
Garancia (jogi személy esetén) 12 hónap
Tanúsítvány CE